ارائه مدرک دیپلم مهارت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آموزشگاه موسیقی واله  در پاییز ۹۹ برگزار می کند:


اولین دوره اعطای مدرک رسمی دیپلم موسیقی در چهار رشته

 ۱.آواز جهانی   ۲.آواز ایرانی   ۳.نوازندگی ساز ایرانی   ۴.نوازندگی ساز جهانی

با دوره یکساله شامل آموزش مهارت های

۱.کلاس آواز تخصصی و صداسازی
۲.کلاس ساز تخصصی
۳.کلاس نوازندگی پیانو عمومی
۴.کلاس نوازندگی ساز سه تار عمومی
۵.کلاس تئوری موسیقی و هارمونی مقدماتی
۶.کلاس سلفژ و تربیت شنوایی

اهمیت و اعتبار مدرک:

همانطور که از تصویر گواهینامه مشخص است، علاوه بر مشخصات کامل هنرآموز ،مجموع ساعات صرف شده نیز ذکر شده است.همچنین علاوه برنمره محاسبه شده از ۲۰، رتبه از متوسط تا بسیار عالی نیز قید شده است.لازم به ذکر است به نمرات زیر ۱۴ گواهینامه تعلق نمی گیرد.
این مدرک می تواند به عنوان یک مدرک رسمی در داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار بگیرد.
صدور این گواهینامه توسط وزارت فرهنگ وارشاد به آن اعتبار ویژه ای بخشیده و در دارالترجمه رسمی بعنوان یک مدرک معتبر قابل ترجمه می باشد.

دیپلم موسیقی در ۱۰ ماه

کلیه افرادی که سن آنها ۱۶ سال یا بیشتر باشد در صورت گذراندن دوره سوم دبیرستان ویا همزمان با اشتغال به تحصیل در سال سوم دبیرستان می توانند در این دوره ها شرکت نموده و دیپلم موسیقی دریافت نمایند.

دیپلم موسیقی نوازندگی ساز جهانی و ایرانی

در این دوره مدرک نوازندگی سازهای جهانی شامل :پیانو،ویلن ، ویلنسل، گیتار ،فلوت ودیگر ساز های جهانی و ساز های ایرانی شامل :سنتور ،تار ،سه تار ، دف و تنبک و … به هنرجویان اعطا می شود.
پس از گذراندن دروس تخصصی و قبولی در آزمون های وزارت فرهنگ و ارشاد ، گواهینامه رسمی از طرف آن وزارتخا نه به قبول شدگان اعطا می شود که مهارت آموز می تواند با ارائه این گواهینامه و نمره قبولی دروس عمومی به آموزش و پرورش دیپلم رسمی موسیقی دریافت کند و باآن دیپلم ،متقاضی می تواند همانند رشته های دیگر  برای ورود به دانشگاه های سراسری کشور اقدام لازم را انجام دهد.

علاقمندان برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام دوره ها می توانند همه روزه صبح ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به آدرس رشت ،تقاطع گاز ،ابتدای بلوار لاکان کوچه واله پلاک ۸ مراجعه نموده ویا با شماره ۰۱۳۳۳۴۷۱۶۶۵ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید